Bulldodziary W Gliwicach


Tym razem czeka nas nietypowe wydarzenie. 7 września, w Gliwicach, odbędzie się kolejna, trzecia edycja   imprezy „Bulldodziary”.  Czy domyślacie się już o co chodzi? 

Tak! Zgadliście! To akcja charytatywna, której główną, ale nie jedyną!, atrakcją będzie możliwość zrobienia sobie tatuażu. I to nie byle jakiego! Do studenckiego klubu „Spirala” przyjedzie ponad dwudziestu znanych i renomowanych tatuażystów. Ale to nie wszystko! Dla osób nie do końca przekonanych do tej formy ozdabiania ciała mamy spokojniejszą ofertę – makijaż permanentny oraz przekłuwanie uszu i innych części ciała – wedle życzenia.

Myślisz, że to nie dla ciebie? Nie chcesz nic tatuować ani niczego przekłuwać? Nie zniechęcaj się! Na „Bulldodziarach”  z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Na gości czekają konkursy, stoiska, bazarki i najprzeróżniejsze imprezy towarzyszące. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego.

Cały dochód z tegorocznej edycji zostanie przekazany „Mopsom w Potrzebie”.

Uwaga: ze względu na charakter imprezy konieczna jest rezerwacja miejsca u wybranego tatuażysty. Kto pierwszy, ten lepszy. Wzory tatuaży będą sukcesywnie prezentowane przez organizatorów na Facebooku. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zapraszamy!