Jak możesz pomóc

„Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny, co on.”

Jack London

Wszystkich chętnych do pomocy mopsom zapraszamy do współpracy – niezależnie od miejsca zamieszkania, stanu konta, czy stopnia zamopsienia. Szczegóły w odpowiednich zakładkach.

Bardzo często wystarczy drobny gest, który nic nie kosztuje, a może wiele zmienić. Każdy z nas robi zakupy. Jedni robią to dla przyjemności, inni z konieczności. Jedni robią zakupy często, inni rzadko. Bez względu na to, do której grupy należysz, możesz połączyć kupowanie z pomaganiem. Nie będzie cię to kosztowało ani złotówki! Wystarczy, że skorzystasz z jednej z naszych stron partnerskich.

ZOOPLUS

Kliknij baner, zrób zakupy w ZOOPLUS, a 5% wydanej przez Ciebie sumy zostanie przekazane na pomoc mopsom będącym pod opieką naszego Stowarzyszenia.

Jeśli nie widzisz bannera kliknij przycisk

Zrób zakupy 🙂


FANIMANI

To proste:

  • wchodzisz na stronę FANIMANI
  • robisz zakupy w jednym z ponad 1000 sklepów internetowych
  • płacisz tyle co zawsze
  • średnio 2,5% wartości zakupów wspiera wybraną przez Ciebie organizację

Jeśli nie widzisz bannera kliknij przycisk

FaniMani


DONOGI

Jesteś mopsplubem i gadżeciarzem? A może jesteś mopsolubem, gadżeciarzem i chcesz pomagać? To właśnie dla Ciebie, razem z Do Nogi przygotowaliśmy nie lada gratkę. Mamy nadzieję, że wspólny projekt, jak również informacja, że 10% ze sprzedaży zasili mopsią skarpetę przypadnie Wam do gustu.

Wszystkie produkty ze wspólnych kolekcji może obejrzeć (i kupić) tutaj.

W sprzedaży są dostępne dwie kolekcje Wiosna 2019 i Lato 2019

KOLEKCJA LATO 2019 (nowość!)

KOLEKCJA WIOSNA 2018 (wciąż w sprzedaży!)


Jeśli masz inny pomysł na pomoc, skontaktuj się z nami, wszelkie sugestie mile widziane.